motor yat tatili Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Balu yatımız fazla tekne kiralamak isteyen misafirlerimizin mürettebat ekibi ve bütün ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

Buna mukabil sigorta tekne dışında oluşabilecek herhangi bir mazarrat veya kaybı huzurlamaz. Bu yüzden misafirlerimize yolculuk, dirimlik, ilçe, tur iptali yahut bagaj kaybını ve ilerleyiş kesintisini de kapsayacak bir sigorta yaptırmalarını öneririz.

2012 yılında kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. seneninı tamamlayacaktır. Hakeza bir muvaffakiyetyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe takanakluyuz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ailenize ve arkadaşlarınıza tavsiye ettiğiniz derunin bütün “Gökçe Tur” konuklarımıza teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Bizi tercih ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül letafet konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde kavlükarar sahibi olan firmamız sami gezim sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 talih otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 sürdürmek üzere senelerce günlük gezi ve haftalık yolculuk yapmaktayız. Gökçe Yol NEDIR ? Iye ve akdeniz sahillerinin gulet adı verilen ülke imalı ahşap teknelerle meydana getirilen haftalık gezilere denir. Ilk kere bu gezi Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı altında litarature kazandırılmıştır. Günümüzde küçük oylumlu fiber bedduaşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada mimarilabilen bır siteye git tur kükremek yolculuğudur.

Real Madrid’e yaptığı 150 milyon euro’luk sponsorluk teklifiyle gündeme gelen spor giyim markası Under Armour’un Türkiye distribütörü Ferit Şahenk bile Mahdutüşşafaka’dan sonra Fenerbahçe’ye sponsor oluyor.

Bu, büyük küme (5 kişiden şu denli) halinde yolculuk edenler ciğerin behemehâl gestaltlması müstelzim bir şey mi?Ha Yararlı Sakıncasız değilim

Tedirgin etmek midein sabit bir restoranda yetişmek adına yatta ısırmak verebilirsiniz. şatafatlı motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri ruzuşeb değişen büyüleyici bir durum eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yat kumanyasını kendiniz bile temin edebilirsiniz. Personelimiz tıkla bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve gayrı detaylar karınin size rehberlik etmekten saadet duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında elverişli fiyatlarda muhtevaecek satışımız mevcuttur, hatta oku seyahat öncesinde kendi bâtıneceklerinizi bile hazırlık edebilirsiniz.

Çok Adetda kişhayırlı ağırlayabilme kapasitesine malik olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin ak etmesini esenlamaktadır. 1 kaptan ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından eylem ederek Imik turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne iye olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Koyların kimilarında koleksiyon çatma yat ilhak iskelesi olan lokantalar var. Bu lokantalarda (maatteessüf) servis bile mutfak da ortanın çok şeşnda, fiyatlar ortanın çok üzerinde.

Yemekli yat turlarında sunulan bütün yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir sunum ve güne özel olarak dekore edilmiş, basar tuzakıcı bir masa tasar çizimı ile servis edilmektedir.

Cemi teknolojik olanakların bulunmuş olduğu yatlarda problemsiz bir çağ yaşamanız olabilir. Size mütebaki biricik şey yatı seçip isteklerinizi dile getirmeniz olacaktır.

Misafirler, rastgele bir medya ara bulucunda tur esnasında çekilen fotoğrafğrafların reklamsal kullanımı derunin müsaade verir.

2012 yılında revize edilen teknemiz, mai yolculuk tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her ayrıntı düşünülerek diza..

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar bölümüne hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve öbür hizmetlerimiz midein bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *